ما که هستیم

گروه برنا در سال ۱۳۸۰ رسما فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ساختمانی و اجرای آن آغاز نمود .

این شرکت در طی ده سال توانست تعداد شرکت های خود را به ۱۳ شرکت فعال در زمینه ساختمان برساند که یکی از این شرکت ها در زمینه تولید و اجرای انواع پالپینگ به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کند .

پالپینگ یا پوشش گرانیتی پالپینگ از سال ۱۳۸۰جزو اولین محصولات تولیدی شرکت برنا همچنین مورد توجه برج سازان و انبوه سازان صنعت ساختمان بوده و هست .

این پوشش به دلیل داشتن کانی معدنی میکا و همچنین رزین های پایه آب (waterbase) و رنگ های خاص صنعتی پلی پورتان (با خاصیت آنتی یووی بسیار بالا: مقاوم در برابر اشعه خورشید) محصولی بسیار مقاوم برای نمای خارجی و همچنین داخلی بوده راه پله ها و پارکینگ و اماکنی که نیاز به شستشوی مستقیم دارند حتی مورد استفاده برای سقف های استخر نیز می باشد لازم به ذکر است محیط استخر محیطی گرم و مرطوب و تاریک بنا براین دارای پتانسیل رشد قارچ می باشد این محصول دارای آنتی باکتریال بسیار زیاد و کاملا مقاوم در عوامل فوق الذکر است .

این محصول دارای رزومه اجرایی حداقل ۵ میلیون متر مربع در سراسر ایران میباشد . از جمله این کارها میتوان به پروژه ذوالفقار بتاجا با متراژ۱۷۰هزار متر مربع و شهرک مسکونی چیتگر بالغ بر ۲۰۰هزار متر مربع پروژه نیرومان کرمان در حدود۷۰هزار متر متر مربع و صدها پروژه دیگر در سراسر ایران اشاره نمود در ضمن رده های پایین تری از پالپینگ با قیمت ارزانتر به نام پالپکس نیز تولید می گردد.